قالب وردپرس افزونه وردپرس

بهترین راه تولید محتوا سئو شده

رابطه خوب بین سئو و محتوای عالی ضروری است! در اینجا ۱۰ نکته در مورد چگونگی نوشتن محتوای SEO آورده شده است تا محتوای شما بیشتر پیش برود و همزمان تلاش های شما را در زمینه جستجوگرها افزایش دهد.

ابتدا برای مخاطبان خود بنویسید

این نکته نوشتن سئو به دلایلی شماره یک است. به نظر می رسد به اندازه کافی آسان است ، با این وجود بسیاری از شرکت ها به دلایل غلط محتوا می سازند. محتوایی بنویسید که به نفع بازار هدف شما باشد یا به س theirالات آنها پاسخ دهد. لازم نیست همه پست ها مربوط به محصول یا خدمات شما باشد ، اما همه آنها باید مربوط به صنعت باشد. با نوشتن محتوای مناسب SEO و جالب و آموزنده خود و شرکت خود را به عنوان یک متخصص در صنعت خود معرفی کنید و این کار را بهتر از رقابت انجام دهید.

همه را زیر یک سقف نگه دارید

با نگه داشتن محتوای اصلی خود تحت نام دامنه خود ، اعتبار و ترافیکی را که شایسته وب سایت شماست دریافت کنید. این بدان معنی است که اگر وبلاگی دارید ، میزبانی با وردپرس یا بلاگر را کنار بگذارید و وبلاگ را در یک زیر پوشه در دامنه خود (مانند: www.example.com/blog) میزبانی کنید. هر زمان که فرصتی برای نمایش اشکال دیگر محتوای اصلی مانند ویدیوها ، اینفوگرافی ها یا تصاویر سفید دارید ، حتماً آنها را در وب سایت خود نیز جاسازی کنید و از آنجا به اشتراک بگذارید.

عنوان هایی را تهیه کنید که جذاب باشند

شما متن بسیار کمی دارید تا تأثیر بسیار بزرگی ایجاد کنید. بنابراین قدرت یک عنوان موثر را دست کم نگیرید! عناوینی را بنویسید که واضح ، جالب و از کلمات کلیدی غنی استفاده کنند. علاوه بر یک عنوان عالی ، از جذاب بودن توضیحات متا و توضیحات بیشتر در مورد مقاله خود نیز اطمینان حاصل کنید. بخاطر داشته باشید که عنوان و متا توضیحات شما در نتایج جستجو نشان داده می شوند ، بنابراین آنها را وادار به شمارش کنید!

جملات غنی از کلمات کلیدی استفاده کنید

از عبارات غنی و مرتبط با کلمات کلیدی در عناوین و همچنین محتوای خود استفاده کنید تا هم به خوانندگان و هم به موتورهای جستجو بفهمانید که پست شما چیست. اما مراقب باشید ، کلمات کلیدی زیادی نه تنها خوانندگان شما را خاموش می کنند بلکه منجر به مجازات موتور جستجو برای پر کردن کلمات کلیدی می شوند. از کلمات کلیدی متفکرانه و محدود استفاده کنید و به احساس طبیعی تری پایبند باشید. علاوه بر استفاده از کلمات کلیدی در سراسر متن پست خود ، از برچسب های وبلاگ با برچسب گذاری چند کلمه کلیدی مرتبط برای هر پست استفاده کنید. اکثر وبلاگ ها دارای قابلیت برچسب گذاری هستند که از قبل ساخته شده اند

ساختار پست های خود را در قالب منظم ایجاد کنید

محتویات پست شما ممکن است عالی باشد اما به راحتی در قالب غیر منظم و ناکارآمد از بین می رود. تجزیه و تحلیل مطالب خود در پاراگرافهای کوچکتر با عناوین یک خوانش آسان است که خوانندگان شما را درگیر خود می کند. برای موتورهای جستجو ، سازمان back-end نیز مهم است. استفاده از سلسله مراتب برچسب مناسب هنگام برچسب گذاری عناوین اصلی (H1 برای عناوین ، H2 برای زیرنویس) برای حفظ یک مقاله با ساختار خوب مهم است.

محتوا را در رسانه های اجتماعی منتشر کنید

رسانه های اجتماعی ابزاری قدرتمند است که می تواند به افزایش دسترسی به محتوای شما و ارتقا اشتراک کمک کند. با استفاده از توضیحات جذاب و فراخوان برای اقدام ، هر مقاله جدید را در سایت های رسانه های اجتماعی و انجمن ها ارسال کنید. از آنجا که قدرت رسانه های اجتماعی در اشتراک گذاری نهفته است ، داشتن دکمه های اشتراک در هر یک از پست های وبلاگ خود نیز مهم است.

مطلب پیشنهادی

ارتباط بازاریابی محتوا و سئو سایت

بازاریابی محتوا چیست؟ از طرف دیگر ، بازاریابی محتوا شامل ایجاد صفحاتی در سایت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *