قالب وردپرس افزونه وردپرس

روش های رسیدن به موفقیت در سئو سایت های فروشگاهی

هر چقدر محصول یا خدمات شما شگفت انگیز باشد ، موفقیت همیشه ممکن است از دسترس شما خارج شود. به هر حال ، بیش از نیمی از کل ترافیک وب به سایت های کسب و کار به کسب و کار (B2B) و تجارت به مصرف کننده (B2C) از نتایج جستجوی ارگانیک ناشی می شود. این زمانی است که افراد سایت شما را به صورت ارگانیک پیدا می کنند و بر روی آن کلیک می کنند.

چگونه سئو را برای فروشگاه های کوچک انجام دهیم؟

درک اصول بازاریابی محتوا برای استراتژی موفق سئو شما ضروری است . وقتی بازی بازاریابی محتوا را بالا می برید و دانش جدید خود را در سایت خود به کار می گیرید ، ترافیک (و منجر) جدیدی را جذب خواهید کرد.

جذاب نوشتن مطالب تبلیغاتی

بهبود نسخه در سایت شما ، مردم را ترغیب می کند تا درباره کسب و کار و خدمات شما مطالعه کنند. با این کار خوانندگان در سایت شما مدت بیشتری نگه می دارند و به شما کمک می کنند در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری داشته باشید. هر کاربر بیشتر در سایت شما باشد ، آمار حضور شما در سایت بهتر است.

مطالب جذاب منتشر کنید

ایجاد یک استراتژی بازاریابی محتوای قوی آسانتر از آن است که فکر می کنید. به طور منظم پست های وبلاگ را درباره موضوعات مرتبط بنویسید. در این مورد کوشا باشید. هر پست باید بر روی یک کلمه کلیدی مرتبط متمرکز باشد (بعداً درباره تحقیق در مورد کلمه کلیدی بحث خواهیم کرد).

به یاد داشته باشید محتوای شما باید همیشه ارزش افزوده داشته باشد. به اطلاعاتی فکر کنید که مشتریان بالقوه شما به آنها نیاز دارند و می خواهید آنها را ببینید. با انواع مختلفی از مشاغل کوچک ، محتوای ارسال وبلاگ ممکن است از مهمترین قسمتهای استراتژی سئو شما باشد. پست های شما باید متمرکز بر اطلاعات باشد.

ایجاد یک وبلاگ

همانطور که قبلاً ذکر شد ، ایجاد یک وبلاگ و افزودن محتوای جدید به طور مکرر (و منظم) به آن بخش مهمی از هر استراتژی محتوایی است. گوگل پست های وبلاگ شما را به روزرسانی مکرر سایت شما می داند ، و این به شما کمک می کند تا در رتبه بندی جستجو ارتقا پیدا کنید.

عناوین و عناوین ارسال وبلاگ را برای کاربران هدف خود آموزنده و ارزشمند انتخاب کنید. برنامه ریزی و نوشتن یک وبلاگ می تواند بسیار سرگرم کننده باشد و بسیاری از صاحبان مشاغل می دانند که این چیزی است که در نهایت از آن لذت می برند. اگر وقت لازم برای نوشتن آن را ندارید ، می توانید افراد حرفه ای استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. پاداش یک استراتژی وبلاگ قوی و نوشتن باید به سرعت بیشتر از هزینه های مربوط.

استراتژی درست کلمه کلیدی

تحقیق کلید واژه اولین قدم در تصمیم گیری درباره استراتژی کلمه کلیدی شما است. این تحقیق نحوه دستیابی به کلمات و عباراتی است که هدف شما منجر به آن می شود و مشتریان وارد موتورهای جستجو می شوند. وقتی کلمات کلیدی این افراد را که اغلب جستجو می کنند بدانید ، می دانید که چگونه آنها را به سایت خود هدایت کنید.

هنگامی که استراتژی کلمات کلیدی خود را تنظیم کردید ، باید با تحقیقات منظم آن را به روز کنید. این بدان دلیل است که کلمات کلیدی که مشتریان شما به طور مداوم آنها را جستجو می کنند تغییر می کنند.

چندین روش مفید برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی وجود دارد. یکی از ساده ترین راه ها مشاهده پیشنهادات ارائه شده توسط گوگل است. اینها به سادگی پیشنهادهایی هستند که با وارد کردن اصطلاحات در نوار جستجو ارائه می شوند. این پیشنهادات بیشترین عبارات جستجو شده را به شما نشان می دهد و نتیجه تحقیقات کلمات کلیدی است که گوگل قبلاً انجام داده است.

عناوین بهینه شده و عنوان صفحه

عناوین بهینه شده و عناوین صفحه بخشی از سئو در صفحه شما است. در ساخت تیترهای جذاب زمان لازم را اختصاص دهید. انجام این کار به بهبود نرخ کلیک سایت شما کمک می کند. این درصد بازدیدکنندگانی است که روی عنوان شما کلیک می کنند و به صفحه می رسند.

نرخ کلیک یک عنصر کلیدی برای محاسبه رتبه بندی است. برای اینکه افراد بیشتری کلیک کنند ، عناوینی با طول تقریباً ۶۰ نویسه بنویسید. عناوین بیش از حد طولانی یک مشکل محسوب می شوند ، زیرا کل عنوان در آنچه کاربران در ابتدا می بینند نمی گنجد.

نیازمند یک سئو کار حرفه ای هستید!

واضح است که در حال حاضر کارهای زیادی می توانید انجام دهید تا یک استراتژی سئو بهتر برای کسب و کار کوچک خود ایجاد کنید. با این حال ، بسیاری از راهنمایی های پیشرفته تر که متخصصان سئو ارائه می دهند ، می تواند تجارت شما را به موفقیت چشمگیری برساند. هزینه های این خدمات را در بودجه کسب و کار خود در اولویت قرار دهید.

گرچه ارتقا سئو به نظر می رسد کمی طاقت فرسا بباشد، اما صاحبان مشاغل امروز وضعیت بهتری نسبت به گذشته دارند. شما ابزارهای رایگان بسیاری در دسترس دارید و می توانید سئو خود را به افراد حرفه ای ترین بسپارید.

مطلب پیشنهادی

بهترین راه تولید محتوا سئو شده

رابطه خوب بین سئو و محتوای عالی ضروری است! در اینجا ۱۰ نکته در مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *