چهارشنبه , آذر ۸ ۱۴۰۲
قالب وردپرس افزونه وردپرس

روش های افزایش ترافیک ورودی سایت (قوانین سئو)

چه تازه وارد این حوضه باشید و چه یک بازاریاب باسابقه ، از نظر مفهومی می دانید که اولین قدم در هر استراتژی ورودی داخلی موفق ، جذب افراد غریبه برای بازدید از سایت شما است. اما در واقع به کار بردن آن می تواند سخت باشد. شما نگران بسیاری از موارد دیگر مانند به دست آوردن نتایج نهایی یا مطابقت با آخرین روند بازاریابی هستید ، بنابراین فراموش کردن آن مرحله اولیه آسان است.

اما نباید این قسمت فراموش شده بازاریابی شما باشد. نکته اصلی در اولویت قرار دادن آن در استراتژی بازاریابی شما این است که دیگر باور نکنید که ایجاد ترافیک غیرممکن است. چند روش واقعی و آزمایش شده برای انجام این کار وجود دارد. در واقع جذب مخاطب اتفاق شانسی نیست! برای اطمینان از اینکه از این نکات مطلع هستید ، ما در مقاله زیر بهترین روشهایی را که می توانید در وب سایت خود اعمال کنید را نوشته ایم.

وب سایت خود را برای “جستجوگران” بهینه کنید.

وقتی اصطلاح “SEO” یا “بهینه سازی موتور جستجو” را می شنوید ، فکر می کنید که برای چه کسی سایت خود را بهینه می کنید؟ خوب ، من یک نکته به شما می دهم: این موتورهای جستجو نیستند . در حقیقت ، وب سایت های عالی برای موتورهای جستجو بهینه نشده اند – آنها برای افرادی که از موتورهای جستجو استفاده می کنند بهینه شده اند .

اما خبر خوب این است: موتورهای جستجو سایت های بهینه شده برای جستجوگران را نیز کاملاً بهینه سازی شده می دانند. بنابراین با بهینه سازی وب سایت خود برای افراد واقعی که به آن مراجعه می کنند ، شما دو پرنده را با یک سنگ می کشید و همزمان آن را برای موتورهای جستجو نیز بهینه می کنید.

بنابراین وقتی به فکر ایجاد یک تجربه وب سایت هستید که بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت شما جذب کند ، مطمئن باشید که ابتدا به فکر خود جستجوگران هستید. آنها می خواهند چه چیزی را ببینند؟ آنها به دنبال چه کمکی هستند؟ چگونه می توانید به بهترین وجه به آنها خدمت کنید؟ اگر یک وب سایت بهینه سازی شده برای جستجوگران ایجاد کنید ، موتورهای جستجو دنبال می کنند.

با استفاده از کلمات کلیدی مناسب محتوا ایجاد کنید.

کلمات کلیدی شما مانند پل هستند. آنها دلیلی هستند که جستجوگران ناشناس می توانند به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند. اما برای اینکه جستجوگران در آن پل ها سفر کنند و در واقع از سایت شما بازدید کنند ، باید به محتوای لیست جستجو علاقه مند شوند.

بهترین راه برای دانستن خواسته های آن جستجوگران شناختن شخصیت های شماست – از آنجا که این افراد شما هستند جستجوگرانی هستند که می خواهید آنها را جذب کنید. کلمات کلیدی متمرکز بر مشکلاتی که شخص شما با آن روبرو هستند یا اهدافی که امیدوارند به آن برسند ، مواردی است که باید در مورد آنها ایجاد کنید. چرا؟ زیرا مردم به طور فعال به دنبال راه حل برای این مشکلات هستند. اگر محتوایی دارید که به رفع مشکلات آنها کمک می کند ، جستجوگران سایت شما را پیدا می کنند و از آن بازدید می کنند.

ارسال پست های وبلاگ در مورد موضوعاتی که افراد به آنها نیاز دارند.

فقط صفحات وب سایت نیستند که می توانند به شما در جذب بازدید به سایت کمک کنند – وبلاگ شما می تواند یکی از قدرتمندترین ابزاری باشد که برای بازدیدکنندگان جدید در اختیار دارید. همانطور که باید صفحات وب سایت خود را در اطراف کلمات کلیدی مورد جستجو در نظر بگیرید ، خریدار شما نیز باید همین کار را با پست های وبلاگ خود انجام دهید. پرسشهای متداول پرسوناژ شما چیست؟ آنها با چه مشکلاتی روبرو هستند و از طریق اینترنت در جستجوی کمک هستند؟ اینها موضوعات ارسال وبلاگ شما هستند.

برای هر یک از مرتبط ترین کلمات کلیدی خود یک پست جداگانه ایجاد کنید.

از آنجا که هر پست وبلاگی که می نویسید توسط موتورهای جستجو به عنوان صفحه وب سایت اختصاصی خود مشاهده می شود ، هرچه پست های وبلاگ با کیفیت بیشتری درباره کلمات کلیدی که بیشترین ارتباط را با شخصیت شما دارند بنویسید ، شانس بیشتری برای رتبه بندی برای این کلمات کلیدی و نمایش در آنها دارید. صفحات نتیجه موتور جستجو. پست های وبلاگ به رشد ردپای کلمات کلیدی شما و در نتیجه فرصت یافتن و جذب بازدید کننده به سایت شما کمک می کند.

انتشار مطالب وبلاگ به طور منظم.

کافی نیست فقط در مورد کلمات کلیدی مرتبط با شخصیت های خود وبلاگ نویسی کنید: اگر می خواهید بازدیدکنندگان را جذب کنید تا بازدید پایدار را به سمت خود بکشید ، باید وبلاگ نویسی را به طور مداوم ادامه دهید .

در گزارش وضعیت بازاریابی ورودی ۲۰۲۰ ، ما دریافتیم که  مشاغلی که روزانه مقاله وبلاگ می نویسند تقریباً ۷۰٪ بیشتر از کسب و کارهایی که فقط یک بار در ماه مقاله وبلاگ می نویسند ، گزارش می دهند . آنچه برای شما معنی دارد این است که وبلاگ نویسی به صورت منظم می تواند فواید بزرگی به همراه داشته باشد. مزایایی در قالب بازدید کننده ، راهنما و حتی مشتری بیشتر.

کلام آخر :

با رعایت این نکات در واقع رعایت قوانین اصلی انتشار مطلب شما شاهد جذب مخاطب خواهید بود. آکادمی سئو این سایت با ارائه آموزش های رایگان سئو و راهنمایی های کامل در تلاش است تا منبع خوبی برای یافتن پاسخ های سوالات شما باشد. ما نیز همانطور که مشاهده می کنید نکاتی که نوشته ایم را خود نیز در مقالات رعایت می کنیم و این سبب شده است که حال شما در حال مطالعه این مقاله باشید.

مطلب پیشنهادی

بهترین راه تولید محتوا سئو شده

رابطه خوب بین سئو و محتوای عالی ضروری است! در اینجا ۱۰ نکته در مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.