دوشنبه , اسفند ۷ ۱۴۰۲
قالب وردپرس افزونه وردپرس

هیچ مقاله ای را بدون هدف و تنها ایجاد نکنید!

محتوای تنها چیست؟

محتوای تنها ، محتوایی است که از پست ها یا صفحات دیگر در همان وب سایت پیوندی دریافت نمی کند. در نتیجه ، یافتن این محتوا برای گوگل و بازدیدکنندگان دشوار است. پست ها و صفحات به پیوندهای داخلی به آنها نیاز دارند تا در ساختار سایت قرار بگیرند و قابل جستجو باشند. توجه داشته باشید که “پیوندها” در این حالت به معنی: پیوندهای متنی است. اگر محتوایی از صفحه اصلی ، نقشه سایت یا صفحات دسته و برچسب پیوند داده شود ، اما فاقد پیوند نوشتاری باشد ، همچنان محتوای تنها محسوب می شود. دلیل این امر این است که پیوندهای متنی زمینه را در اختیار کاربران و موتورهای جستجو قرار می دهند و بنابراین ارزش بیشتری می بخشند.

چرا محتوای تنها بر SEO شما تأثیر می گذارد؟

برای رتبه بندی محتوا ، گوگل واضح است که باید در مورد آن اطلاعاتی کسب کند. موتورهای جستجو پیوندها را دنبال می کنند و تمام محتوای صفحات را در فهرست خود ذخیره می کنند. مطالب تنها دارای پیوندهای داخلی معنادار کمی از صفحات یا پست های دیگر به آن است. Google این نوع محتوا را از اهمیت کمتری برخوردار خواهد شد. بنابراین ، اگر مقاله ای برای شما مهم است ، باید این موضوع را برای گوگل (و بازدید کنندگان خود) روشن کنید. پیوند به آن مقاله خاص از سایر مطالب (مشابه).

محتوای تنها چگونه ایجاد می شود؟

اگر یک پست وبلاگ جدید نوشتید ، آن را منتشر کنید و سپس آن را فراموش کنید ، احتمالاً دیگر در پست ها و صفحات جدید خود به آن پیوند نخواهید داد. آیا این چیز بدی است؟ خوب ، این به پست وبلاگ بستگی دارد. اگر می خواهید مردم و گوگل این پست را پیدا کنند قطعاً چیز بدی است زیرا مهم است. در این صورت: اطمینان حاصل کنید که Google و مخاطبان شما می توانند آن پست وبلاگ تنها را پیدا کنند. پیوند دادن به آن از طریق مقالاتی که در موتورهای جستجو ترافیک زیادی ایجاد می کنند ، به Google و مخاطبان شما کمک می کند تا به پست وبلاگ شما برسند.

آیا همیشه باید آن را برطرف کنید؟

برای برخی از مقاله ها ، اصلاح وضعیت محتوای تنها چندان مهم نیست. برخی از پست های وبلاگ فقط برای مدت کوتاهی مهم هستند. در مقالاتخود ، ما گاهی درمورد رویدادهای خود که می آیند ، می نویسیم. اعلام چنین رویدادی باعث ایجاد یک پست عالی در وبلاگ می شود ، اما احتمالاً سال آینده چنین پستی ارزش کمتری دارد. تنها ماندن چنین پستی مشکلی ندارد. در واقع ، شاید شما باید به فکر حذف کامل این صفحات باشید (البته به درستی!). با این کار کمی سایت شما تمیز می شود.

نتیجه گیری: به این مطالب توجه داشته باشید!

با استفاده از افزونه های مختلف که در سطح وب وجود دارند می توانید محتوا هایی را که تنها مانده اند و هیچ لینک به دیگر صفحات به طور موثر ندارند را شناسایی کرده و آنها را تغییر دهید. آکادمی سئو این سایت با ارائه آموزش های رایگان سعی دارد کمک خوبی به شما علاقمندان کرده باشد.

مطلب پیشنهادی

بهترین راه تولید محتوا سئو شده

رابطه خوب بین سئو و محتوای عالی ضروری است! در اینجا ۱۰ نکته در مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.