قالب وردپرس افزونه وردپرس

سئو داخلی سایت، تکنیک هایی برای رفتن به صفحه اول گوگل

سئو داخلی سایت، تکنیک هایی برای رفتن به صفحه اول گوگل

 در مقاله های قبل تر در مورد انواع سئو برایتان صحبت کردیم در این مقاله از سئو داخلی سایت و تکنیک های لازم برای پیشرفت سایت را برایتان نوشته ایم.

تصور کنید شما یک محتوای عالی و جذاب تولید کرده اید اما خوانندگی زیادی از سمت موتور جستجو دریافت نکرده‌اید شاید بپرسید مشکل از کجاست در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تعدادی از گام های داخلی سایت که به اصطلاح ( on page seo ) نام دارد در افزایش بازدید سایت شما تاثیر گذار هستند.

در ادامه این مقاله همه ی گام‌های لازم در رعایت یک سئو داخلی مناسب را برایتان توضیح داده و کمک خواهیم کرد تا در جهت سئوی بهتر سایتتان قدم‌های خوبی بردارید.

سئو داخلی سایت چیست؟

در حقیقت بدون انجام سئو و بهینه سازی  حتی با داشتن محتوا عالی و جذاب شاید هیچ وقت بازدید کننده ای نداشته باشید در مقاله های پیشین اشاره کردیم یک سایت سئو نشده هیچ گاه نمی تواند محتوای تولید شده توسط خودش را به گوش مخاطبانش برساند در حقیقت اگر سایت شما با اصول سوئد داخلی بهینه شده باشد و اینکه توسط یک سئو کار حرفه ای ساماندهی شده باشد قطعاً موتورهای جستجو براحتی سایت شما را پیدا کرده و آن را می خوانند موضوع آن را درک می کنند و در صورتی که استانداردهای لازم را داشته باشد برای آن رتبه‌بندی قائل شده و به کاربر نشان می دهند انجام سو برای سایت کار سختی نیست فقط کافیست تعداد این نکته رعایت شود که این نکته ها را برایتان در ادامه  نوشته ایم.

معرفی تکنیک های سئو داخلی سایت شما

در این قسمت از مقاله تعدادی از تکنیک های سئو داخلی سایت را برایتان لیست کرده ایم و امیدواریم با خواندن آن ها و انجام این تکنیک ها گام‌های خوبی را برای پیشرفت سایتتون بردارید.

گوگل ابتدا صفحات سایت شما را بررسی می‌کنند از قرار دادن آدرس های یکتای پیچیده برای صفحات خودداری کنید. در عوض یک آدرس کوتاه داشته باشید که شامل ای کلمه کلیدی اصلی آن محتوا باشد

قبل از نوشتن یک محتوا بارها و بارها در مقاله ها تکرار کردیم بر روی کلمات کلیدی خودتان تحقیق کنید بعد از دریافت اطلاعاتی درباره مخاطبان شما چه چیزی می خواهند می توانید شروع کنید و یک محتوا خلق کنید اما در این مقاله هدفمان موزش محتوا نویسی نیست فقط یکی از این نکته های لازم را یادآوری کردیم تا محتوا بی هدف تولید نکرده و منتشر نکنید.

 عنوان سئو را برای آن صفحه بهینه کنید کلمه کلیدی هدفتان را استفاده و اذ افزودن کلماتی همچون تاریخ انتشار آنلاین کاله و یا همچون کلمه‌ راهنما و از این قبیل کلمات استفاده کنید.

زیر عنوان ها تگ های ‏h۱ h۲ و h۳ فراموش نکنید. در یک مقاله کامل دیگر چرای استفاده از تگ h۱ را برایتان شرح داده ایم اما در این مقاله فقط خواستم یادآوری کنیم که شما بایستی از این طرح ها استفاده کنید و همانطور که میدانید در بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا و همچون وردپرس به صورت خودکار این تگ ها به پست ها اضافه می شود.

یکی دیگر از عوامل موثر در سوء داخلی چند رسانه‌ای بودن محتوایی است که منتشر کرده برای مثال استفاده از تصویر ویدئو نمودار و… می‌تواند نرخ پرش شما را کاهش داده و سبب شود تا مخاطب زمان بیشتری را در سایت سپری کرده و به پاسخ خود آسانتر برسد در این صورت از سایت شما راضی بوده و به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر رتبه بندی صحیح شما تاثیر گذار خواهد بود.

لینک سازی داخلی کنید در یک مقاله کامل و جدای دیگر برای تان توضیح دادیم که بک لینک ها چه ارتباطی واسه و دارند اما در این مقاله نیز بایستی یادآوری کنیم تا همه آن مفاهیم به صورت یکجا در اختیار شما قرار بگیرد لینک سازی ها و ارتباط دادن مطالب منتشر شده به یکدیگر به صورت کاملا مستقیم و حتی در برخی مواقع غیر مستقیم و به افزایش ترافیک سایت شما شده و مخاطبان بیشتری محتوای منتشر شده شما را خواهند خواند نکته‌ای که در لینک سازی داخلی باید رعایت کنید این است که از لینک دادن های بی ارتباط به موضوع پرهیزی این کاربران به سوی شما لطمه خواهد زد.

همچنین لازم است سرعت سایت تان را افزایش دهید کاربران برای لود شدن صفحات شما زمان زیادی را قائل نخواهند بود شما باید برای از دست ندادن بازدیدکنندگان و در برخی مواقع کاهش فروش خودتان سرعت سایت تان را افزایش دهید می توانید برای گرفتن راهنمایی های بیشتر در این زمینه و مشاوره بهتر جدای از اینکه در سایت ما seoinsite.ir آموزش های رایگان سئو و دوره های آموزشی وجود دارد همچنین می توانید با شماره تماس ما ارتباط برقرار کرده و برای انجام سئو سایتتان از ما مشاوره بگیرید.

از استفاده بیجا بسیار زیاد از برخی کلمات کلیدی در یک محتوا خودداری کنید چنین کاری قطعاً ضربه بزرگی به سایت شما خواهد زد.

در حقیقت شما به رتبه یک صفحه گوگل خواهید رسید اگر با یک سئوکار حرفه ای برای پیشرفت سایت به دلیل تخصص عضو در این کار و تجربیات بالایش در ارتباط باشید بی شک همه شما دوست دارید تا در زمینه فعالیتی خودتان رتبه باشید نگران این مسئله نباشید ما آماده ارائه خدمات سئو و بهبود رتبه سایت شما هستید بدون اتلاف وقت با شماره تلفن های ما تماس گرفته و برای سایت خودتان گام خوبی را بردارید.

مطلب پیشنهادی

ارتباط بازاریابی محتوا و سئو سایت

بازاریابی محتوا چیست؟ از طرف دیگر ، بازاریابی محتوا شامل ایجاد صفحاتی در سایت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *