دوشنبه , فروردین ۲۷ ۱۴۰۳
قالب وردپرس افزونه وردپرس

آشنایی جامع با بک لینک سازی

آشنایی جامع با بک لینک سازی

در این مقاله می پردازیم به موضوع مهم بک لینک سازی در وب سایت و باید بدانیم که یکی از مهمترین فاکتورهای مهم سئو بحث بک لینک سازی می باشد. در مقاله های پیشین اگر خوانده باشید بک لینک سازی را مختصر توضیح داده بودیم اما دوباره برای تفهیم بهتر ادامه این مقاله بهتر است با مفهوم کلی بک لینک ها آشنا بشوید. بک لینک ها لینک هایی هستند که مطلب را به مطالب مرتبط پیوند میزنند این کار از مهم ترین بخش ها در سئو می باشد همچنین این لینکها می توانند از نوع لینک های داخلی و یا لینک های خارجی باشد لینک های داخلی به این معناست که مطالب مرتبط داخل وب سایت ما به یکدیگر مرتبط شده اند و لینک های خارجی به این معنا هستند که مطالب مرتبط وب سایت های دیگر به مطلب منتشر شده در سایت ما مرتبط است. منظور از این جمله این است که در میان یک مطلب و در کنار جملات مرتبط شما یا یک مطلب از سایت خودتون رو لیمک میکنید و یا یک مطلب مرتبط از سایت دیگری لینک می کنید که این عملیات بک لینک سازی می باشد دقت کنید که انتخاب و سئو بودن این بک لینک ها بسیار مهم است که برای آشنایی بیشتر به ادامه مقاله توجه کنید.

اهمیت بک لینک سازی چیست؟

این لینکها در آینده وب سایت شما بسیار تاثیرگذار است تا حدی که می‌توانیم بگوییم که اگر لینک سازی درست و اصولی در وبسایت شما پیاده سازی شده باشد ۸۰% راه سئو پیموده اید.

حالا برای شما می خواهیم از لینک های مهمی که می‌توانید بگیرید سخن بگوییم مهمتر از ساخت شبکه لینک های داخلی و خارجی بحث مهمی به نام لینک بیلدینگ و یا بهتر است بگوییم دریافت لینک از وب سایت های دیگر در ارتباط با مقاله منتشر شده شما می باشد و به همان اندازه که این لینکها میتوانند برای شما سازنده و مفید واقع شوند به همان اندازه هم می‌توانند در صورت غیر مرتبط بودن تاثیر منفی بر بهبود وضعیت سایت شما بگذارند پس استراتژی مناسبی رو برای دریافت این لینکها در نظر داشته باشید.

مرحله های بک لینک سازی چیست؟

اگر سایت خود را با یک سئو کار حرفه ای زنده نکرده اید فرصت را از دست نداده و همین حالا با تلفن های ما ارتباط گرفته و از یک کارشناس با تجربه مشاوره بگیرید. اما  اولین مرحله در این کار بررسی سایت های همکار شما می باشد از میان آنها تعدادی را انتخاب کنید که می توانید در آینده با آنها همکاری کنید و یادداشت نمایید. برای هر یک از آنها استراتژی مناسبی را در نظر بگیرید از قدیم گفته اند که هر انسانی یک راهی برای نفوذ دارد و در آینده نه چندان دور خواهید دید که از طریق همین افرادی که در لیست خود اضافه کرده اید می توانید فرایند بک لینک سازی را به راحتی و بدون هیچ هزینه ای جلو ببرید.

در حقیقت این هم کاری شما از دوستی میان چند سایت آغاز می شود چرا که برای پیشرفت در کنار هم باید از یکدیگر حمایت کنید. اگر تعدادی سایت انتخاب کرده اید به سراغ آنها رفته و مسئله بک لینک سازی برای یکدیگر را مطرح کنید در صورتی که برای پیشرفت هر دو طرف اهمیت قائل باشید با تمام اعتماد و ارامش و دقت این کار را انجام داده و با تولید محتوا و لینک کردن یکدیگر رتبه بهتر را برای هردوطرف فراهم خواهید کر که این یعنی پیشرفت.

نکات مهم بک لینک سازی چیست؟

هیچ گاه مطلبی را که در یک دسته بندی دیگری قرار دارد را لینک نکنید زیرا در ادامه این کار با نارضایتی کاربران همراه شده و متاسفانه سایت شما را اعتبار خود را از دست خواهد داد.

به صورت لیست طولانی لینک سازی را انجام ندهید چرا که کاربر ابتدا باید از آن صفحه ای که در حال بازدید است راضی شود و بعد از آنکه به پاسخ خود رسیده باشد می تواند از مطالب پیشنهادی شما استفاده کند. البته انتخاب مرتبط ترین صفحات احتمال اینکه کاربر را به سمت خود حرکت دهد نیز بسیار بالا می باشد.

در نهایت باید بگوییم در ارتباط با بک لینک سازی بهتر است خوب فکر کنید زیرا در صورت دریافت لینک های بی کیفیت شما اسپم شناخته شده و در صورتی که تعداد ساخت این لینک ها در وب سایت شما زیاد باشد شما از نتایج سرچ گوگل حذف خواهید شد و این یک شکست است. مقاله ای نیز برای زنده کردن یک سایت مرده نوشته ایم اما قبل تر از آن بهتر است با یک مسیر بهتری سئو سایت خودتون را بهبود ببخشید.

امیدواریم به پاسخ خود رسیده باشید در صورتی که مطالب پاسخگوی شما نبود و نیاز داشتید از سئو کار حرفه ای و با تجربه همکاری گرفته و مشاوره خوبی دریافت کنید ما در خدمت شما عزیزان هستیم می توانید با ساده ترین روش از طریق شماره تلفن های ما با ما ارتباط گرفته و مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مطلب پیشنهادی

ارتباط بازاریابی محتوا و سئو سایت

بازاریابی محتوا چیست؟ از طرف دیگر ، بازاریابی محتوا شامل ایجاد صفحاتی در سایت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.