قالب وردپرس افزونه وردپرس

ابزارDomain authority checkerدر سئو

ابزار page and domain authority checker در سئو سایت شما موثر است واعتبار دامنه وصفحه ی سایت شما در گوگل را بررسی می نماید. ابزار page authority مرجعیت ،اعتبار،قابل اعتماد بودن آن سایت و نویسنده ی آن صفحه که چقدر اعتبار ومرجعیت در نزد موتورهای جستجو وبین کاربران دارد را بیان می کند.توسط تگ های متا می توانید نویسنده ی صفحه را تشخیص بدهید که بعدا راجب آن صحبت خواهیم کرد.

اعتبار صفحه واعتبار دامنه ی سایت شما در رتبه بندی سایت تان توسط گوگل نکته ی کلیدی ومهمی است.

اعتبارصفحه چیست ؟

عددی بین ۰ تا ۱۰۰ است که گوگل آن را به صفحه ی سایت شما می دهد ونه کل سایت واین عدد برای نمایش شما در نتایج موتورجستجوگر بسیار مهم است وهرچه این عدد میزان اعتباربالاتری به صفحه ی سایت شما داده باشد احتمال اینکه سایت شما به کاربر نمایش داده شود بیشتر می شود وبرعکس آن هم اگر اعتبار شما کمتر باشد احتمال اینکه در لیست گوگل نباشید و یا در صفحات آخر باشید هم زیاد می شود.

اگر در گوگل check page authority را وارد کنید تعداد سایتی که این کار را برای شما انجام می دهد را نمایش می دهد شما می توانید به سایت https://smallseotools.com/domain_authority_checker وارد شویدودر پنجره ی Enter upto 50 domains  آدرس دامنه را وارد کنید وگزینه check authority را بزنید ودر یک جدول را مشاهده کنید .

در قسمت web page گزینه های page authority،domain authority  اگر بالای ۵۰ باشد خوب است واگر زیر ۵۰ باشد اعتبار صفحه کم است خوب نیست.

گزینهpagerank، Mozrank را بیان می کند که در مقاله قبلی آن راتوضیح دادیم وگزینه IPAddress ،آی پی سرور رانشان می دهد وگزینه IP Location، محل سرور است را نشان می دهد وگزینه more info را بزنید google index،google cache را نشان می دهد.

Google index ، چند صفحه از سایت شما ایندکس شده است را نشان می دهد

Google cache،این گزینه به شما نمایش می دهد که آیا گوگل صفحه ی شما را cache  کرده یا نه ؟

ابزار Domain authority checker

برای اینکه بتوانید تعداد لینک های ایندکس شده ی سایت تان را ببینید در گوگل بصورت site:https://seoinsite.ir جستجو کنید ودر بالای صفحه تعداد لینک های ایندکس شده مشخص می شود وشما می توانید آن را بررسی نمایید واگر نیاز به حذف لینکی باشد شما می توانیدازطریق ابزاروب مستراین کاررا انجام دهید.

اعتبار چگونه محاسبه می شود؟

شما نمی توانید بطور دقیق متوجه بشید که گوگل چطوراین کار را انجام می دهد چون گوگل الگورتیم های خود را فاش نمی کند.

چگونه اعتبار یک صفحه را افزایش دهیم ؟

  1. افزایش محتوا داشته باشید چون محتوا سازی بسیارمهم وتاثیر گذار در اعتبار صفحه وسایت شما است.
  • محتوای خود را با فاصله زمانی منظم بروزرسانی کنید چون گوگل از بروز رسانی ها مطلع می شود وبرای ایندکس کردن آنها دوباره به صفحه ی شما می آید .
  • از تصاویر وویدیو استفاده کنید وalt به آنها بدهید.
  • از لحاظ موتور جستجو سایتی که محتوای خود را بروز رسانی می کند سایتی پویا وارزشمند است .

 

  1. یکی از عوامل موثر در اعتبار صفحه لینک های خارجی ولینک های داخلی سایت شما هستند وشما باید لینک داخلی وخارجی استفاده کنید وبرای این کارهمکاران خود را در حوزه ی فعالیت تان پیدا کنید ولینک آنها را استفاده کنید واز آنها بخواهید که لینک سایت شما رادرسایت شان قرار دهند.

 

  1. شبکه های اجتماعی خیلی مهم هستند به طور مثال شما در تلگرام یا اینستاگرام لینک صفحه را بگذارید ودر مدت چند ساعت بازدید خیلی زیادی از آن صفحه ها انجام می شود واین که گوگل از کجا متوجه می شود که کاربر وارد سایت شما شده است با استفاده از ابزار دیگری به نام گوگل انالیتیکس است که بعدا آموزش می دهیم .

 

نتیجه گیری :

پس اعتبار صفحه ودامنه یکی از نکات مهمی هستند که شما باید به آن توجه داشته باشید ومحتوای سایت اندشمند ترین بخش سایت است صفحه ی درباره ی ما سایت تان را بروز رسانی کنید در سایت تان صفحاتی که اعتبار بالایی دارند را پیدا کنید وبه صفحاتی از سایت تان که اعتبار پایینی دارند لینک بدهیدو از شبکه های اجتماعی و لینک سازی هم استفاده کنید

 

مطلب پیشنهادی

ارتباط بازاریابی محتوا و سئو سایت

بازاریابی محتوا چیست؟ از طرف دیگر ، بازاریابی محتوا شامل ایجاد صفحاتی در سایت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.