قالب وردپرس افزونه وردپرس

اولین شبکه اجتماعی مبتنی بر واقعیت مجازی / رویاهای واقعیت مجازی تعبیر میشود

شبکه های مجازی واقعی
اولین شبکه اجتماعی مبتنی بر واقعیت مجازی / رویاهای واقعیت مجازی تعبیر میشود

اکنون یک شبکه اجتماعی جدید پیدا شده است و این یکی قرار است شما را بیش از همیشه به دوستان خود نزدیک کند! شبکه اجتماعی vTimeکه اولین شبکه اجتماعی مبتنی بر واقعیت مجازی است، از سوی استارت آپ Starship طراحی شده اکنون بر روی Google Cardboard قابل استفاده است و به شما امکان میدهد که در یک محیط کاملا مجازی با دوستان خود معاشرت کنید.

این شبکه اجتماعی که از چندی پیش طراحی شده بود، از روز جمعه برای دستگاه واقعیت مجازی گوگل یعنی Google Cardboard برای اولین بار قابل استفاده شد. بر این اساس کاربران این دستگاه واقعیت مجازی و همچنینSamsung Gear VR میتوانند در فضایی کاملا مجازی با یکدیگر تعامل داشته باشند. این شبکه مجازی قابلیت های بالقوه واقعیت مجازی را آزاد میکند.

این شبکه مجازی به کاربران اجازه میدهد که آواتار های سفارشی و مجازی برای خود ایجاد کنند و در ۱۲ مقصد مجازی که تا کنون برای آنها طراحی شده است به همراه یک تا سه تن از دوستان خود قدم بگذارند. این موضع شباهت زیادی به آن دارد که در بازی Sims خود بازیگران به شکل مجازی حضور پیدا کرده و دنیای جدیدی را تجربه کنند.

میتوانید در این شبکه مجازی به شکل Real-Time با سایر دوستان خود گفتگو کنید و تمامی رویاهای واقعیت مجازی را به شکلی که پیش از این تجربه نشده است، ببینید. از همه بهتر آنکه میتوانید در این فضای مجازی با دوستان خود سلفی نیز بگیرید!

«مارتین کنرایت» مدیر عامل Starship در این باره گفته است: استفاده از پلتفرم Google Cardboard به ما اجازه میدهد که میلیون ها کاربر را با قابلیت های دنیای واقعیت مجازی آشنا کنیم. vTime ثابت میکند که واقعیت مجازی تنها در انزوا معنا ندارد. ما شبکه ای را ایجاد کرده ایم که در آن افراد میتوانند به شکلی تعاملی و طبیعی ارتباط و گفتگو داشته باشند.

بااخبار روز سئو همراه ما باشید

منبه : http://itabnak.ir/

مطلب پیشنهادی

هیچ مقاله ای را بدون هدف و تنها ایجاد نکنید!

محتوای تنها چیست؟ محتوای تنها ، محتوایی است که از پست ها یا صفحات دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *