قالب وردپرس افزونه وردپرس

بحران در پروژه خودروهای خودران گوگل با خروج سه تن از مدیران کلیدی این پروژه

بحران در پروژه خودروهای خودران گوگل با خروج سه تن از مدیران کلیدی این پروژه

سه تن از مدیران کلیدی و اولیه پروژه خودروی خودران گوگل از جمله مدیر ارشد فنی، از این پروژه خارج میشوند. «کریس آرمسون» مدیر ارشد تکنلوژی پروژه خودروی خودران گوگل اعلام کرده است که بعد از ۷ سال از این پروژه کنار میرود.

به گزارش «تابناک» آرمسون اشاره ای نکرده است که مقصد بعدی وی کجا خواهد بود اما نوشته است: اگر پروژه دیگری را پیدا کنم که تبدیل به یک وسواس فکری و چیزی بیشتر از یک پروژه باشد، بسیار خوش شانس خواهم بود!

اما وی تنها شخص کلیدی نیست که از این پروژه کنار میرود. «جیاژون ژو» مدیر ارشد مهندسی نرم افزار و یکی از بنیانگذاران این پروژه در صفحه پروفایل لینکدین خود مسئولیت جدیدی را به عنوان بنیانگذار یک استارت آپ جدید وارد کرده است و نیویورک تایمز نیز اشاره کرده است که «دیو فرگوسن» یکی دیگر از مهندسان ارشد نرم افزار این پروژه، از فعالیت خود کنار میکشد.

آرمسون دو سال قبل بعد از آن که یکی از بنیانگذاران پروژه خودروی خودران از گوگل خداحافظی کرد، مدیریت این پروژه را بر عهده گرفت. «آنتونی لواندوفسکی» از دیگر سرمایه گذاران این پروژه در ابتدای سال جاری برای راه اندازی استارت آپ جدید Otto که مربوط به کامیون های خودران است، به همراه تعدادی از مهندسان گوگل از این شرکت خداحافظی کرده بود.

این در حالی است که آمرسون استاد سابق موسسه «کارنگی ملون» یکی از چهره های شناخته شده و با اهمیت در دنیای خودروهای خودران است. وی در پروژه بلند پروازانه گوگل که بر خلاف سایر شرکت های فعال در عرصه خودرو، تمرکز اساسی بر ساخت خودروهای کاملا خودران دارد، یک شخصیت کلید محسوب میشد.

قطعا خروج وی از این پروژه یک خسران بزرگ برای گوگل است زیرا وی مهندس اصلی طراح کد نرم افزاری خودروهای خودران گوگل بوده است.با آموزش های سئو این سایت همراه باشید

منبع : http://itabnak.ir/

مطلب پیشنهادی

کیوبیت

گوگل بزرگ‌ترین ابزار محاسباتی تاریخ بشریت را می‌سازد

گوگل بزرگ‌ترین ابزار محاسباتی تاریخ بشریت را می‌سازد گوگل برای آن‌که خود را به قدرت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *