قالب وردپرس افزونه وردپرس

چند تکنیک متفاوت در سئو که باید بدانید:

علاقه مندان در زمینه سئو موارد کلیدی که برای بهبود مهارت و بهینه سازی موتور های جستجو باید بدانید

ترفندهای بسیاری درزمینه سئو وجود دارد که افراد آن هارا در سایت ها مختلف بهره می گیرند که آن موارد شامل تاکتیک های خطر ناک است  است  که شما برای شما گران تمام میشود اینها دل سرد کننده است

اما در این مفاله مطالبی ارائه دادیم برای بهبود روند یادگیری و تحلیل مسسائل در  سئو۲۰۱۹

۱ –  بهینه سازی سایت روی تلفن همراه

۱ –  بهینه سازی سایت روی تلفن همراه

اولویت اول بهینه ساری سایت خود برای تلفن های همرا است که از حیاتی ترین مطالب در سئو ۲۰۱۹ میباشد

هر تاخیر در این امر باعث میشود حداقل  یه کاربر رو از دست بدید  از هر گونه فرمتی که بارگیری آن در دستگاه های تلفن همراه مشکل است، اجتناب کنید و تمام مطالب نسخه دسکتاپ تان که به رتبه بندی کمک می کند را حفظ کنید در سال ۲۰۱۹ موتور های جستجو بر این امر اولویت بیشتری را در نظر گرفته اند

کاربران وقت بیشتری را با تلفن همراه خودصرف فضای مجازی میکنند  این بدان معناست که به هیچ عنوان نباید بهینه سازی تلفن همراه را نادیده گرفت پس همین حالا برای بهینه سازی موتور جستجو اقدام نمایید .

۲ – کاربران چی سرچ می کنند

ما همیشه به این باور هستیم که چه کلمه کلیدی مارا متمایز میکنند  همیشه کلمات کلیدی ایده خوبی بوده اند اما امروزه موتور های جسنجو به درک نیت استفاده از کلمه کلیدی تمرکز دارد استراتژی موتور های جستجو به هدف اصلی جستجو تکیه دارد .باید با در نظر گرفتن اینکه کاربران باچه هدفی از موتور های جستجو استفاده میکنند یعنی شما می تواننید سایت خود  را به بهترین شکل بهینه سازی کنید .

جستجو ها ی کاربران تخصصی تر و حرفه ای تر شده است و هر جستجو به الگوریتم های گوگل وابسته است .

وقت آن رسیده  که بدانید بهینه‌سازی شما چگونه می‌تواند بر ترافیک جستجوی  سایت تاثیر بگذارد و سوال های کاربران را بیشتر مورد تست قرار دهید

۳ – برای کاربران بنویسید ، اما موتورهای جستوجو را بهینه کنید

یک کارشناس سئو  عنصر انسان را نادیده نمیگیرد .تنها کلمات کلیدی برای بهبود رتبه بندی کافی نیست .هدف اصلی این است کلمات مناسب و مرتبط مناسب انتخاب کنیم که کاربران استفاده کتنند .

همیشه هنگام شروع مخاطبین  را در نظر می گیرید محتوا ی  شما باید جالب و مرتبط باشند تا مخاطبین جذب ان شوند .همیشه باید بدانید که مخاطبین شما از شما چه می خواهند. سال ۲۰۱۹ زمانی است که بیشتر روی بهینه سازی خود تمرکز کنیم

اگر مطالب وب سایت شما برای مردم مفید نیست ،چرا می خواهید سایت خود را بهینه سازی کنید.

نیازی به تولید کلمات کلیدی غیر مرتبط نیست زیرا گوگل و موتور های جستجوی دیگر بگونه پیچیده شده اند که این موضوع را به راحتی میتوانند تشخیص دهند .

بالعکس کیفیت محتوا و ارتباط با آن کمک می کند که با ترافیک جستجو افزایش یابد . تعادل مناسب بین محتوا کیفی و بهینه ساری جستجو را بیابید .

  4 – ترافیک جستجوی خود را تحلیل کنید

اگر مطمئن نیستید که چطور شروع کنید و روی چه چیز تمرکز کنید با نگاهی دقیق به ترافیک جستجوی فعلی آغار کنید

آنجاست که درک می کنید که بهتدین صفحه نمایش چیست ؟و کدام کلمه کلیدی برای محتوا قابل استفاده است؟

۱۰ پست تاپ بهتر خود را تحلیل کنید ،که اینها باکیفیت ترین ها هستند ؟آیا محتوای آن کافی است ؟آیا شما بهترین را روش برای بهینه سازی سایت  دنبال مکنید ؟

پست های پیدا کنید  که بتوان  بر روی بروز رسانی   محتوای آن کار کرد با بررسی دقیق تر بر  روی ترافیک جستجو و عمل کرد فعلی سئو به شما کمک می کند تا محتوای که مورد پسند مخاطبین است را بهتر بروز رسانی کنید .

۵ – همیشه با آخرین مطالب سئو آشنا باشید

اگر کنترل سئو برای شما مهم است ،باید از آخرین بروز رسانی  متد ها و الگوریتم ها و تاکتیک ها آگاه باشید و هروز خود را بروز کنید و در مورد هر مهارت جدید و تغییرات اخیر مطالعه کنید .

مهم نیست شما مبتدی یا بی تجربه هستید مهم این است که از بروز رسانی  آخرین استراتژی و تکنیک های جدید گوگل آگاه باشید .

ادامه … چند تکنیک متفاوت در سئو که باید بدانید

مطلب پیشنهادی

ارتباط بازاریابی محتوا و سئو سایت

بازاریابی محتوا چیست؟ از طرف دیگر ، بازاریابی محتوا شامل ایجاد صفحاتی در سایت شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *